KONST / Litografier / Färglitografi 12113018
nr 1211 3018
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Par med cykel, signerad, 50x38
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:55:11
1/10 14:56:29
500 kr
22/10 20:50:11
22 okt
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund